SAMK TV Měsíční Kladno
ČSAD KLADNO KLAPOD
  • KLAPOD
  • Restaurace Sleťák
  • SOU a SOŠ Kladno

Kladenská hokejbalová aréna dostala nové osvětlení i nábytek do šaten

Pátek, 18. září 2020 07:20

Kladenská městská aréna je po rozsáhlé rekonstrukci z léta 2017 jedním z nejmodernějších hokejbalových areálů v republice. Po výměně mantinelů, povrchu a elektroniky se letos dočkala dalších investic v podobě výměny osvětlení, nábytku v šatnách nebo opravy podlahy na hráčské lavici.

Kladenská hokejbalová aréna dostala nové osvětlení i nábytek do šaten (Foto: SAMK)

„Hokejbal je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších sportů na Kladně, a proto ho rádi podporujeme investicemi, které moderní arénu posouvají na špičkovou úroveň,“ říká ředitel Sportovních areálů města Kladna František Bureš, kterého těší zvýšený komfort, jenž areál nabízí.

Už na jaře nahradila dřevěné desky v podloží podlahy hráčských lavic pevná ocelová konstrukce, která je nízkoúdržbovým, a především dlouhodobým řešením. Koncem srpna pak začala také výměna osvětlení. Původní reflektory z roku 2003 nahradily nové LED lampy, jejichž přednost, krom energetické úspory, spočívá také v možnosti ovládání intenzity svitu podle předem nastaveného programu. V současnosti tak může správce arény pracovat se třemi stupni intenzity osvětlení – tréninkovou, zápasovou a obzvlášť vysokou intenzitou pro případné televizní přenosy. V neposlední řadě se investice dočkalo také hráčské zázemí – dvě šatny dostaly zcela nový nábytek.

„Nové osvětlení ocení nejen mládež a dospělí nastupující pod hlavičkou HBC Kladno, ale i týmy z nižších soutěží, neboť se v letošním roce do Městské hokejbalové arény přesouvají také všechny zápasy Oblastní hokejbalové ligy. O to vytíženější aréna bude a o to potřebnější je kvalitní osvětlení, to původní už totiž nebylo způsobilé ani k tréninku, natož zápasům,“ říká místopředseda kladenského hokejbalového klubu Milan Maršner, jemuž investice do hokejbalového areálu pochopitelně dělají velkou radost: „Naše hřiště od svého vzniku patřilo k nejhezčím areálům v republice a po rekonstrukci a navazujících investicích v posledních třech letech je znovu jedním z nejmodernějších. I díky tomu se nám na Kladně daří pořádat kvalitně obsazené turnaje s mezinárodní účastí, trenérské semináře nebo hostit reprezentační výběry.“

Zdroj: SAMK



  1. zprávy

    Kladenští siláci bodovali i na MS ve Vídni 2023

  2. krimi

    Zatím neznámá osoba odcizila osm triček za 14 000 korun

  3. sport

    Minigolf v Kladně na Sletišti je stále v provozu

  4. zprávy

    TV měsíčník Kladno je znovu tady, nově si můžete reportáže pustit i na podcastu KlaPod

  5. zprávy

    Češi dnes slaví Den české státnosti – svatý Václav

  6. akce

    Ve Slaném zažijete výbuchy mezinárodních chutí

  7. zprávy

    Střednědobý strategický plán Města Slaný 2035 , zapojte se do jeho tvorby

  8. kultura

    Výstava v kladenské Galerii Cyrila Boudy je poctou Antonínu Raymondovi

  9. info z radnice

    Aktuální změna v uzavírkách ulic Kladna

  10. krimi

    Kladenští strážníci pomohli zadržet dalšího opilce za volantem, díky kamerovému systému

  11. krimi

    Pomozte v pátrání po zmizelých osobách, shánějí je příbuzní i policie

  12. zprávy

    S postupující opravou železniční trati budou uzavřeny ulice v Kladně

  13. info z radnice

    „Klapod“ je nový podcast Kladna, seznámí vás se zajímavými osobnostmi

  14. zprávy

    SOŠ a SOU Kladno Dubská dostane od Kraje 900 000 korun

  15. info z radnice

    Slaný získalo dotaci na novou kameru, pomáhá v sídlišti Na Dolíkách

  16. zprávy

    Uherský býk do Slaného přilákal tisíce lidí

  17. sport

    První porážka v lize. Kanonýři doma nestačili na Znojmo

  18. pozvánka

    Muzejnice Hana doporučuje kam ve Slaném zajít za zábavou a poučením

  19. pozvánka

    Vlastivědné muzeum ve Slaném zahajuje v úterý svou koncertní sezonu

  20. zprávy

    Poradíme vám, kde tento týden můžete fandit kladenským sportovcům