Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Za to, že neměla psa na vodítku, dostala žena z Kladna pár facek

Čtvrtek, 17. září 2020 07:10

Po svém se rozhodl muž z Kladna vyřešit problém se psem, kterého jeho majitelka nemívá připnutého na vodítku. Jednoduše jí uštědřil pár pohlavků a odešel domů. Teď jeho počin bude řešit správní orgán.

Za to, že neměla psa na vodítku, dostala žena z Kladna pár facek (Ilustrační foto: KL)

Spravedlnost do svých rukou vzal muž z Kladna v pondělí 14. září odpoledne. Třiačtyřicetiletý muž procházel okolo starší ženy, která seděla na lavičce. Její pes přitom pobíhal na volno kolem a štěkal na procházející lidi. Muži se to však pravděpodobně moc nelíbilo, protože si to jal vyřídit přímo s majitelkou. A to tím způsobem, že jí uštědřil celkem tři facky, otočil se a odešel v klidu domů. Žena si to ale nenechala jen tak líbit a zavolala strážníky, na které počkala na stejném místě, aby jim ukázala, do kterého domu agresor zašel. Během chvíle hlídka muže dohledala.

„Třiačtyřicetiletý muž hlídce sdělil, že má se seniorkou a jejím psem neustále problém, kdy žena má psa puštěného volně a ten neustále na procházející doráží a štěká. Na slovní upozornění, že má mít psa zajištěného na vodítku, paní nereaguje, tak se rozhodl celou situaci vyřešit po svém,“ popsala situaci mluvčí strážníků Alena Purkytová. Že to nebyl právě dobrý nápad, pochopil muž hned ve chvíli, kdy mu strážníci sdělili, že jeho jednání bude předáno k dořešení správnímu orgánu.

Autor: (kh)