Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Na Kladensku zloděj ukradl dopravní značky z nové křižovatky

Čtvrtek, 17. září 2020 07:40

Krádeží dopravního značení se v těchto dnes musejí zabývat zloničtí policisté. Z nově vzniklé křižovatky mezi Hobšovicemi a Luníkovem totiž zmizelo celkem osm značek v celkové hodnotě 16 000 korun.

Na Kladensku zloděj ukradl dopravní značky z nové křižovatky (Ilustrační foto: KL)

Ke krádeži dopravního značení došlo v době od pátku 11. září do pondělí 14. září. Celkem osm dopravních značek zmizelo z nově vzniklé křižovatky mezi obcemi Hobšovice a Luníkov na Kladensku. Škoda, kterou tím neznámý zloděj způsobil, byla vyčíslena na 16.000 korun. Případem se zabývají policisté, kteří po pachateli pátrají. Tomu hrozí až dvouletý trest za mřížemi.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené křižovatky v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Zlonice, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 578. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala do redakce policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (kh)