Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Policie hledá svědky nehody auta a motocyklu u Lán

Úterý, 15. září 2020 08:00

V neděli 13. září došlo na křižovatce u Lán ve směru na Nižbor k dopravní nehodě. Osobní auto nedalo přednost motorce, ke střetu při tom nedošlo. Motocykl však v důsledku prudkého brzdění dostal smyk, řidič spadl a poranil si nohu. Viník nehody z místa ujel.

Policie hledá svědky nehody auta a motocyklu (Ilustrační foto: KL)

Policie hledá svědky, kteří viděli dopravní nehodu. K té došlo v neděli v 18:15 hodin na křižovatce silnic 116 a 201 u Lán ve směru na Nižbor. Zatím neznámý řidič, který jel v autě pravděpodobně menší velikosti, nedal přednost v jízdě motocyklu jedoucímu ze od Sýkořice na Běleč. Jedenačtyřicetiletý řidič motorky se snažil zabránit kolizi prudkým brzděním a jeho motorka se tak dostala do smyku. Řidič potom spadl a zranil si nohu. Viník nehody se ani neohlédl, natož aby zraněnému poskytl první pomoc, a z místa hned ujel. Policisté přivolaní k nehodě u něj pak dechovou zkouškou vyloučili požití alkoholu.

„Aby se podařilo zjistit řidiče osobního vozu, žádáme svědky, kteří v inkriminovanou dobu projížděli v místě dopravní nehody, aby svými poznatky pomohli objasnit její průběh a pomohli vypátrat tohoto nezodpovědného řidiče. Podle sdělení se jednalo o menší osobní vozidlo. Jakékoliv informace můžete sdělit policistům osobně na dopravním inspektorátu, nebo na telefonním čísle 974 873 250, 251. 255, nebo na mobilním telefonu 702 207 630. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala do redakce Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (kh)