Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Ze zahradní kůlny v Malém Přítočně zmizelo kolo

Úterý, 15. září 2020 07:30

V pátek 11. září se v dopoledních hodinách na unhošťské policisty obrátil třiašedesátiletý muž. Do zahradní kůlny se mu v předcházejících čtyřech dnech vloupal zloděj, aniž by jakkoliv poškodil zámek. Ukradl horské kolo za 9000 korun.

Ze zahradní kůlny v Malém Přítočnu zmizelo kolo (Ilustrační foto: KL)

Ke krádeži došlo v době od 8:00 hodin 7. září do 9:00 hodin 11. září. Do zahradní kůlny rodinného domu v Kladenské ulici v Malém Přítočnu se zloději podařilo vloupat bez poškození zámku. Ukradl pánské horské kolo značky Kellys Spider s doplňky, jehož hodnota je 9000 korun.

Případ je prošetřován jako přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody a pachateli hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené zahradní kůlny v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Unhošť, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 574. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (kh)