Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Zloděj na Kladensku rozbil okno auta a přivlastnil si kabelku s penězi

Úterý, 15. září 2020 07:10

Dvaasedmdesátiletá žena zaparkovala v pátek 11. září před rodinným domem ve Zvoleněvsi a na pouhých deset minut odešla od svého auta. Během této krátké doby se k vozidlu dostal zloděj, který neváhal kvůli kabelce, ponechané na předním sedadle, rozbít okno.

Zloděj na Kladensku rozbil okno auta a přivlastnil si kabelku s penězi (Ilustrační foto: KL)

Seniorka si kabelku nechala na předním sedadle ve Fordu Fiestě. Měla v ní kromě peněženky s hotovostí také osobní doklady, platební karty, lékařské dokumenty a dioptrické brýle. Zloděj jí krádeží způsobil škodu za 8800 korun a na další čtyři tisícovky je pak vyčíslena škoda, která vznikla rozbitím okna.

Ke krádeži došlo v pátek 11. září v době od 12:20 do 12:30 hodin ve Zvoleněvsi. Policie nyní případ prošetřuje a pachateli hrozí v případě dopadení až dvouletý trest za mřížemi.

„Aby se podařilo pachatele, zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti výše zmiňovaného zloděje, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Zlonice, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 578. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (kh)