Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Muž na Kladensku si nezamkl auto, toho využil zloděj

Neděle, 13. září 2020 09:00

Ve Svárově na Kladensku si ráno starší muž zaparkoval své auto a zapomněl ho zamknout. Během dvou hodin, kdy u vozu nebyl, se do něj dostal nezvaný host. Zloděj si bez sebemenších obtíží odnesl věci za více než deset tisíc korun.

Muž na Kladensku si nezamkl auto, toho využil zloděj (Ilustrační foto: KL)

Oznámení o krádeži věcí z vozidla oznámil na policii poškozený muž v pondělí 7. září. Svou Dacii Duster zaparkoval ve Svárově v ulici K Novému dvoru. Během dvou hodin, a to mezi 8:45 a 10:45, využil zatím neznámý zloděj toho, že auto zůstalo odemčené, a vzal, na co přišel. Ze sedadla spolujezdce si odnesl digitální fotoaparát a peněženku, ve které byly peníze, doklady i platební karty. Škoda, kterou krádeží napáchal, je vyčíslena na 11 000 korun. 

Unhošťští policisté případ prošetřují a po zloději pátrají. „Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u osobního vozidla Dacia Daster v obci Svárov v ulici K Novému dvoru. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, sdělte na  nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ vzkazuje policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: