Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V sobotu bude ve slánském letním kině hudební festival

Čtvrtek, 10. září 2020 07:10

Již tuto sobotu se vyplatí zajet si do Slaného na hip-hopový festival, který je určen celé rodině. Návštěvníkům se představí například zpěváci Sensey nebo Refew. V doprovodném programu si mohou děti zaskákat na trampolínách, zahrát si ping pong nebo nechat uplést copánky. Plnoletí jistě ocení alkonuky.

V sobotu bude ve slánském letním kině hudební festival (Foto: KL)

Festival pro celou rodinu pořádá ve slánském letním kině producent Jimi a Mario Jarkas, který je několikanásobným mistrem České republiky v čínském boxu a kickboxu. Jejich jména jsou tedy zárukou dobré kvality. Mario Jarkas má navíc bohaté zkušenosti z pořádání bojového večera TCB Fight Night.

V sobotu od 15:00 hodin se postupně o hudební zážitek postarají pánové Sensey, Refew, Darewin, Neno a AMK. Podpoří je DJ KWÉ a DJ D.O.B. Konec akce je naplánovaný na dvaadvacátou hodinu.

O to, že budete mít na festivalu hlad, se bát nemusíte. Je zajištěno kvalitní a lahodné občerstvení. Pro děti budou připraveny trampolíny nebo pletení copánků. Plnoletí se mohou zase těšit na Shisha lounge, beer pong nebo si dojít na osvěžující alkonuky. Pánové z řad návštěvníků budou mít na místě možnost poznat, jaké je to v pravém barber shopu. Dámy si zase budou moci nechat zvěčnit na svém těle krásný motiv od tatéra. Jako zábava pro celou rodinu bude sloužit ping pong a pétanque.

„Akce tohoto charakteru ve Slaném a okolí chybí. To byl důvod, proč jsem se s kamarády rozhodl uspořádat hip-hopový festival se zaměřením na celou rodinu. O víkendu má být krásné počasí a vzhledem k tomu, že akci pořádáme i v krásném prostředí, tak věřím, že si ho naši návštěvníci jistě užijí,“ uvedl pro Kladenské listy pořadatel Mario Jarkas.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji ve slánském infocentru. K dostání budou i na místě.

V sobotu bude ve slánském letním kině hudební festival

Autor: (mv)