Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Zloděj si z dálnice u Kladna odnesl dopravní značení

Středa, 9. září 2020 07:10

Kladenští policisté aktuálně prošetřují krádež dopravního znační, které zmizelo z úseku dálnice D7 poblíž Kladna. Společnosti vznikla škoda necelých osm tisícovek. Po pachateli krádeže pátrá policie.

Zloděj si z dálnice u Kladna odnesl dopravní značení (Ilustrační foto: KL)

Oznámení o krádeži bylo na obvodním oddělení Kladno venkov nahlášeno ve čtvrtek 3. září. Pachatel ukradl dva elektrické zdroje pro mobilní výstražné osvětlení značky, a to okolo patnáctého kilometru dálnice D7, v prostoru stavby mostu mezi Knovízem a Brandýskem. Značky zmizely z obou jízdních směrů. Pachatel tak společnosti způsobil škodu, která byla předběžně vyčíslena na téměř osm tisíc korun. Případ policisté prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po zloději pátrají.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase při projíždění tímto úsekem na dálnici mezi obcemi Knovíz – Brandýsek  mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se v úseku u  dopravního značení nebo přímo při manipulaci s ním.  Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který dopravní značení z dálnice D7 odcizil, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ vzkázala do redakce Listů mluvčí policie Jana Šteinerová.

Autor: (kh)