Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Od pátku do neděle bude v centru Kladna uzavírka

Pátek, 4. září 2020 07:00

Kladno od dnešního dne bude žít největší událostí letošního roku. Přichází dlouho připravovaný festival s názvem Kladno žije! v ulicích. S tím je spojena i uzavírka centra města.

Od pátku do neděle bude v centru Kladna uzavírka (Foto: KL)

Úplná uzavírka se týká náměstí Starosty Pavla a Zádušní ulice. Částečná uzavírka bude na silnici Pod Zámkem. Ta bude průjezdná jedním směrem od ulice Huťská směr ulice Čs. armády. Opačný směr je veden po objízdné trase. Uzavřené bude částečně i autobusové nádraží v ulici Dukelských hrdinů.

Stanovená trasa objížďky je po ulici Čs. armády, dále do Kleinerovy, poté do ulice Cyrila Boudy, z ní do ulice Petra Bezruče, Generála Klapálka, Dukelských hrdinů a zpět.

Pro složky IZS po všech komunikacích bude zabezpečena průjezdnost.

Změny linek městské dopravy:

Od výjezdu ve čtvrtek 3. září do ukončení provozu v neděli 6. září.

Linka 610 ve směru od Tržnice obslouží AZ Divadlo, ukončena v AZ Autobusové nádraží (před informační kanceláří), neobslouží AZ Vrbenského, nám. St. Pavla a Zádušní. Ve směru Tržnice neobslouží AZ Zádušní a nám. St. Pavla, na svou trasu se napojí v AZ Autobusové nádraží (v ulici Dukelských hrdinů)

Od pátku 4. září od 14:00 hodin do ukončení provozu v neděli 6. září.

Linka 605 ve směru z centra od zastávky Náměstí Svobody dále obslouží AZ Gymnasium a Central, na svou trasu se napojí v AZ J. Hory. Neobslouží AZ Autobusové nádraží a Divadlo. Opačný směr do centra se nemění.

Linka 609 ve směru z centra pojede mezi AZ Náměstí Svobody a AZ Pod Zámkem ulicemi Kleinerova, Petra Bezruče, Generála Klapálka, Dukelských hrdinů a Slánská. Všechny pravidelné zastávky budou obslouženy. Opačný směr do centra se nemění.

Autor: (red)