Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně se zloděj vloupal do stavební buňky

Neděle, 30. srpna 2020 09:00

Oznámení o vloupání do stavební buňky v Kladně Dubí přijali policisté ve čtvrtek 27. srpna. Neznámý lupič vypáčil dveře a ukradl motorovou pilu za šest tisícovek. Pátrá po něm policie.

V Kladně se zloděj vloupal do stavební buňky (Ilustrační foto: KL)

se mu vniknout na oplocený pozemek, vypáčit dveře zmiňované buňky, kde našel svou kořist. Ukradl motorovou pilu značky Husqarna, jejíž hodnotu vyčíslil majitel na šest tisíc korun. Další škoda za pětistovku pak vznikla poškozením.

Po pachateli policie pátrá a případ se vyšetřuje jako přečin krádeže. V případě, že bude zloděj dopaden, hrozí mu až dvouletý trest.  

„Aby se podařilo zloděje, zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti výše zmiňovaného pachatele, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno – venkov, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 561. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala do redakce Listů policejní mluvčí  Michaela Nováková.

Autor: (kh)