Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenskem opět jezdili zfetovaní a opilí řidiči

Úterý, 25. srpna 2020 07:45

Policejní zpráva hovoří o tom, že v posledních dnech při silničních kontrolách byli odhaleni řidiči, kteří si vůbec nelámali hlavu tím, v jakém stavu se nacházejí, a s čistým svědomím usedli za volant svých plechových miláčků.

Ilustrační foto: KL

Minulou sobotu stavěli kladenští policisté v ulici Milady Horákové pětatřicetiletého řidiče Fiatu Stilo k silniční kontrole. „Podezřelý muž usedl za volant i přes skutečnost, že před jízdou požil alkoholické nápoje. Dechovou zkouškou mu byla nejprve naměřena hladina alkoholu vdechu 1,82 promile a následně 1,93 promile. Případ je prošetřován jako ohrožení pod vlivem návykové látky,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.  

Druhého hazardéra zastavili policisté ve Velké Dobré. Jedenatřicetiletý šofér Škody Rapid usedl za volant i přes to, že se před jízdou posilnil pervitinem. „Minulý pátek prováděli unhošťští policisté hlídkovou činnost v obci Velká Dobrá. Ke kontrole zastavili osobní motorové vozidlo tovární značky Škoda Rapid, které řídil cizí státní příslušník trvale žijící v Kladně. Řidič byl vyzván k provedení testu na drogy. Výsledek byl pozitivní na látky amfetamin a metanfetamin. Případ je prošetřován jako přečin ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok,“ uzavřela mluvčí Nováková.

Autor: (red)