Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Arona, chcete ho?

Neděle, 23. srpna 2020 10:00

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Aron. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Arona, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Aron je dva roky starý zástupce rasy chodský pes, je trošku ostřejší povahy a ze začátku k neznámým lidem, zcela pochopitelně nedůvěřivý. Potřebuje trošku času a porozumění, aby si zvyknul. Chce to určitě trpělivost a netlačit na něj. Když vás přijme za své, je to velice hravý a energický pesan.

Nejlépe by mu bylo u někoho, kdo má zkušenosti s výchovou chodského pejska a ví, co od tohoto plemena očekávat, nebo kdo má více zkušeností s výchovou pejsků všeobecně.

Aronek není pejsek vhodný k dětem, je přece jenom trošku tvrdší povahy a děti by pro něj nebyly to pravé ořechové, stejně tak se nehodí ani ke starším lidem.

Dobře by mu bylo s aktivními páníčky, kteří se nebojí vyrazit do přírody na dlouhou procházku. Ideální by byl i na hlídání objektu či třeba do nějakého hospodářství. Aron ostatní psy v oblibě moc nemá a měl by do nového domova jít jako psí jedináček. Co se týče ostatních zvířátek, tak zatím v útulku nedokáží posoudit, jak bude reagovat, nemají to vyzkoušené.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá