Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Záchranné složky představí v Buštěhradu svoji práci

Pátek, 21. srpna 2020 07:45

Na sobotu 22. srpna si buštěhradští hasiči spolu s dalšími složkami integrovaného záchranného systému připravili odpolední setkání s veřejností mezi rybníky „Na Babkách“. Představení jejich práce doplní občerstvení z grilu a další doprovodný program. Akce odstartuje ve 13:00 a trvat by měla přibližně pět hodin.

Záchranné složky představí v Buštěhradu svoji práci (Ilustrační foto: Hasiči Buštěhrad)

Buštěhradští hasiči zvou všechny už tuto sobotu na procházku k buštěhradským rybníkům, kde budete moci poznat ty, kteří ve chvílích nouze pomáhají nám všem. Tedy dobrovolné hasiče z okolí, policisty i záchranáře, kteří zde poreferují o své práci a ukážou také svoji techniku, jež bude vystavena v ulici U Rybníka. V souvislosti s vybavením složek IZS budou předvedeny také dynamické ukázky zásahů s komentářem.

U záchranných složek to o víkendu v Buštěhradu zdaleka nekončí. Akci doprovodí program pro děti, ve kterém nebude chybět malování na obličej, focení ve fotokoutku či další aktivity. Děti si navíc budou moci odnést domů drobné dárky. Samozřejmostí je i dobré občerstvení, které v Buštěhradu nebude chybět. S přáteli tak můžete posedět u sklenice piva nebo vína a k tomu zakousnout některou z dobrot z grilu.

Aktuální informace k akci se dozvíte u události na Facebooku ZDE:

Autor: (fa)