Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Nepoctivým zákazníkům se zachtělo platit jen část nákupu

Středa, 19. srpna 2020 08:15

Páru s dítětem, který se o víkendu rozhodl v jednom z kladenských obchodů zaplatit jen část nákupu, hrozí za jejich počínání až dva roky vězení. Dvojice, která nešla mladistvému dobrým příkladem, se pro svůj záměr rozhodla využít samoobslužných pokladen.

Nepoctivým zákazníkům se zachtělo platit jen část nákupu (Ilustrační foto: KL)

Pětadvacetiletý muž, jednadvacetiletá žena a dítě si vyrazili v neděli 16. srpna do obchodního domu v Kladně v Italské ulici pro bohatý nákup. Ve chvíli, kdy přišlo na placení, se však rozhodli, že část svého kupu si odnesou zadarmo. V jejich košíku v tu chvíli nechyběly nápoje, cukrovinky ani maso a celková cena zboží činila 7 544 korun.

Povedená dvojice uhradila v prostoru samoobslužných pokladen ale daleko nižší částku a s celým nákupem se pokusila odejít. V tu chvíli je však zastavil pozorný pracovník ostrahy. Na místo byla povolána policejní hlídka z Obvodního oddělení Kladno – Kročehlavy a policisté si nepoctivé zákazníky odvezli na svoji stanici, kde bylo s oběma dospělými osobami zahájeno trestní stíhání. Dvojici hrozí za jejich počínání trest odnětí svobody až na dva roky.

Autor: (fa)