Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Představujeme Holky z Marketingu: Eva Hankusová

Pondělí, 17. srpna 2020 07:30

Celostátní platforma #HolkyzMarketingu má své zastoupení také v Kladně a jeho širším okolí. Z facebookové skupiny, která dnes čítá více než 20 000 členek, se postupem času stal zapsaný spolek a vznikla jednotlivá regionální seskupení holek, které mají k marketingu rozhodně co říct. V pravidelném letním seriálu vám Kladenské listy představí členky z regionální skupiny Kladno a okolí. Dnes se seznámíte s Evou Hankusovou.

Eva Hankusová (Foto: Zdroj – #HolkyzMarketingu)

1. Jaká je vaše profese, čím se aktuálně v pracovním životě zabýváte?

Dala by se nazvat jako Data | New Bizz | MKT | Partnership pro datové detektivy @BizzTreat.com. Jsme parta lidí na stejné vlně, která ráda dělá datové projekty, a klienty to s námi baví. Já jsem takový hybrid – dělám marketing, rovnou ho přetáčím do obchodu, starám se o partnery, mluvím s klienty o přínosu dat pro jejich byznys, občas řídím nějaký projekt. Pro mě je hodně důležité, aby práce dávala smysl a hýbala se kupředu – jsem hodně orientovaná na výsledky.

2. Ovlivnila vaši činnost nějak omezení spjatá s koronavirem, jak jste se s tím případně vyrovnávala?

Profesně ne. BizzTreat pracuje na dálku už pět let, jen třeba v pondělí se rádi potkáváme, máme kanceláře v Praze, Rokycanech a Hradci Králové – záleží na nás, jestli tam chceme chodit, nebo pracovat doma. Jsme zvyklí pracovat online a pomáhat si k tomu určenými nástroji.

Sama jsem máma dvou malých holčiček, takže si čas můžu řídit, jak potřebuji. Jsme v práci trochu jako rodina (i když už nás není úplně málo), takže všichni věděli, že je potřeba držet při sobě, trochu se uskromnit a přidat na výkonu. Doufám, že si lidé a firmy více uvědomili, že pracovat se dá i jinak než osm hodin za stolem ve stylu od–do.

3. Co vás nejvíce baví ve volném čase, jak trávíte léto?

V létě s dětmi hodně cestuji. Miluji hory, mám štěstí na dobré přátele všude možně – jsem takový „samopozvávač se na cizí chalupy“, práce mi to naštěstí umožňuje. Pracovala jsem po celou mateřskou, mám silnou sebedisciplínu. To je u práce na dálku hodně důležité. Není to pro každého.

4. Co máte v Kladně nebo v jeho okolí nejvíce ráda?

Nejsem přímo z Kladna, vyrůstala jsem ve Slaném. Na Kladně jsem žila asi rok u přítele. Mám hodně věcí spojených ani ne tak s místem, jako s lidmi. Na Kladně mám několik celoživotních přátel. A jsem nadšený LEGO fanoušek, takže mám asi nejraději LEGO továrnu. 

5. Jak vnímáte kladenskou skupinu Holky z marketingu, co vám přináší?

Je pro mě velkou inspirací. Jsem spíše technicky zaměřená, mimo jiné lektoruji v rámci Digitální akademie Czechitas, takže nejsem úplně expert na marketing. Do skupiny se chodím hlavně vzdělávat a pro radu, když si s něčím nevím po marketingové stránce rady.  

Autor: (red)