Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladno má k dispozici dotazníky pro strategický rozvoj města

Pondělí, 17. srpna 2020 07:15

Do poloviny září se budou moci sami občané Kladna zapojit do dlouhodobého rozvoje města. Právě totiž probíhá dotazníkové šetření. Dotazníky jsou zájemcům k dispozici na stránkách města.

Kladno má k dispozici dotazníky pro strategický rozvoj města (Ilustrační foto: Jan Kačír – MMK)

Strategie udržitelného rozvoje města se bude zabývat návrhem celkového rozvoje města do roku 2030 s výhledem do roku 2050. Bude plnit roli dlouhodobé koncepce pro oblast energetiky, klimatu, dopravy, životního prostředí, podnikání a trhu práce, školství, sociálních služeb, zdraví, kultury a sportu či například digitalizace.

Od poloviny srpna do poloviny září probíhá dotazníkové šetření mezi obyvateli města, které bude využito při tvorbě strategie udržitelného rozvoje města i komunitního plánu. Dotazníky k vyplnění jsou již nyní k dispozici v online podobě na webových stránkách města ZDE:

Pro ty, kteří nemají přístup k internetu, budou k dispozici v papírové podobě na vybraných místech ve městě, kde si zájemci dotazník vyzvednou i odevzdají. Takovými místy budou Městské informační centrum, městské úřadovny ve Švermově a Dubí, pracoviště ověřování a Czech Point v Tescu nebo Oaze a také v informačním centru magistrátu na náměstí Starosty Pavla.

Autor: (red)