Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Hačika, chcete ho?

Sobota, 29. srpna 2020 09:30

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Hačiko. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Hačika, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Hačiko je tři roky starý kříženec rotvajlera s labradorem. Je to hodný, přátelský a velmi silný pejsek. Je to takový pan hračička, rád si hraje a je pro každou srandu! Doposud nebyl moc veden k žádným povelům a výchova se ho moc nedotkla, ale je to opravdu chytrý a moc šikovný pesan a má velikou šanci ještě všechno krásně dohnat.

Hačikova mírumilovnost nevylučuje ani soužití s dětmi, ty má moc rád. Vzhledem k tomu, že je to přeci jenom větší pejsek s velkou silou, ho doporučujeme až k dětem větším, které už jen tak při hře nepovalí. Vzhledem ke svému mladému věku a opět síle supermana není vhodný ke starším lidem.

Hačiko by rád odjel bydlet do domečku se zahrádkou, na kterou je zvyklý. V předchozím domově pobýval pouze na zahradě, ale budeme rádi, když za vámi bude moct jako právoplatný člen rodiny zavítat také dovnitř domu.

Jeho vztah k ostatním psím klukům a holkám záleží na sympatiích, když je druhý pejsek fajn a Hačikovi se také líbí, pak není problém, aby spolu fungovali jako rovnocenní psí parťáci. Jak reaguje na ostatní zvířátka, nemají v útulku vyzkoušeno.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá