Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně řidič Audi srazil seniorku, do nemocnice ji transportoval vrtulník

Středa, 12. srpna 2020 14:59

Složky integrovaného záchranného systému zasahovaly dnes u vážné dopravní nehody v Unhošťské ulici, která se stala krátce před 13. hodinou. Řidič Audi tam na přechodu pro chodce srazil sedmdesátiletou ženu. Z místa nehody ujel.

V Kladně řidič Audi srazil seniorku, do nemocnice ji transportoval vrtulník (Foto: Marek Procházka – KL)

Svědomí dvaačtyřicetiletému šoférovi však nedovolilo se dále skrývat a sám se po krátké době doznal na tísňové lince 158. Mezitím policisté ulici z obou stran uzavřeli a zraněné seniorce byla na místě poskytnuta nezbytná lékařská péče a následně byla letecky transportována do jedné z pražských nemocnic.

Policejní hlídka se na základě šoférova oznámení vydala do Šulcovy ulice, kde řidiče vyzvala k předložení dokladů a také k provedení dechové zkoušky na přítomnost alkoholu i k testu na drogy. Ten vyšel negativně, ale dechovou zkoušku dvaačtyřicetiletý řidič odmítl. „Policisté muže podezřelého z trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti zadrželi. Dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty tuto nehodu dále prošetřují,“ sdělila Kladenským listům policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (red)