Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Kladno se chystá na velký atletický svátek

Středa, 12. srpna 2020 08:00

Kvůli pandemii COVID-19 muselo A.C. TEPO Kladno svůj atletický klenot odložit, sportovní příznivci ale o mítink Kladno hází a Kladenské memoriály ošizeni nebudou! Závod, který je od letošního roku zařazený do série prestižních závodů World Athletics Continental Tour, se na Sletišti uskuteční 16. září a opět bude silně obsazen.

Kladno se chystá na velký atletický svátek (Foto: Archiv AC Tepo Kladno)

Kladenské pořadatele nezastavila ani nepříznivá situace, která v důsledku koronavirové pandemie ve světě nastala. Zástupci A.C. TEPO Kladno museli měnit termín, museli řešit problémy s cestováním zahraničních účastníků, nakonec ale dokázali vše zařídit a atletický svátek v Kladně bude!

Nově by si všichni atletičtí příznivci měli zapsat do svých kalendářů datum 16. září 2020! Letos to totiž bude opravdu něco velkého. Vůbec poprvé se totiž kladenský mítink Kladno hází a Kladenské memoriály zařadil po bok nejprestižnějších závodů do série World Athletics Continental Tour. Tam patří z českých závodů například také vyhlášená Zlatá tretra v Ostravě.

A pořadatelé mohou už nyní lákat na velká jména světové atletiky! V koulařském sektoru se představí český rekordman a trojnásobný medailista z velkých světových akcí Tomáš Staněk! A právě jeho disciplína bude v Kladně obsazena skutečně velmi kvalitně. Exkluzivně pro Kladenské listy, oficiálního mediálního partnera mítinku, odhalili pořadatelé, že jedním ze Staňkových soupeřů bude čtvrtý z posledního halového mistrovství Evropy a vítěz univerziády z Taipei Francisco Belo. Tento Portugalec, který je také skvělým diskařem, se rovněž účastnil mistrovství světa v Londýně.

Mítink Kladno hází a Kladenské memoriály 2020 se koná 16. září na městském stadionu Sletiště. Určitě si tento veliký svátek atletiky v Kladně nenechte ujít. Kladenské listy vás budou i nadále informovat o novinkách spojených se závodem, a to nejen ve startovní listině.

Kladno se chystá na velký atletický svátek (Foto: Archiv AC Tepo Kladno)

Autor: (fa)