Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně se dokončují další opravy silnic a chodníků

Pondělí, 10. srpna 2020 08:00

Minulý pátek byla dokončena a otevřena ulice Svojsíkova ve Švermově. Dnes se už projedete po nové okružní křižovatce ulic M. Horákové a Železničářů. Bez omezení je také opravená křižovatka ulic Vodárenská, J. Kociána a M. Horákové. Téměř před dokončením je již revitalizace ulic Obránců Míru, Vitry, Unhošťská a Wednesbury.

V Kladně se dokončují další opravy silnic a chodníků (Foto: KL)

Opravu Svojsíkovy ulice město zahájilo 6. května a po třech měsících je opět otevřená. Původně byly práce za téměř patnáct milionů korun plánovány do konce srpna. Dokončeny však byly o tři týdne dříve. Řidičům se ve Švermově tedy ulevilo. Oprava probíhala v úseku od ulice Husova k ulici Chelčického. Starý asfalt byl vyfrézován v celém úseku, na nové podkladové vrstvy, byl položen nový povrch. Opraveny byly také chodníky. 

„Téměř před dokončením je také revitalizace ulic Obránců Míru, Vitry, Unhošťská a Wednesbury v Kročehlavech, kde byly opraveny komunikace, chodníky a parkovací místa. Revitalizace 4200 metrů čtverečních komunikací, chodníků a parkovacích ploch za téměř 14 a půl milionu korun, zahrnovala i nový povrch procházející cyklotrasy, samozřejmostí jsou vsakovací plochy na parkovacích místech a veřejné osvětlení,“ uvedla mluvčí kladenského magistrátu Lucie Steinerová.

Do konce letošních letních prázdnin bude dokončena i oprava krajské silnice Smečenská. Od dnešního dne jsou již průjezdné dvě krajské křižovatky na ulici Milady Horákové. U restaurace „Na Kovárně“ vznikl, pro úlevu řidičům, nový kruhový objezd. Po rekonstrukci je také křížení ulic Vodárenská, J. Kociána a Milady Horákové.

Ulice Obránců Míru (Foto: KL)

Autor: (red)