Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Sparťánka, chcete ho? 

Sobota, 8. srpna 2020 09:00

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Sparťánek. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Sparťánka, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Spartík je zkušený, jedenáct let starý kříženec ovčáka a brazilské fily. Uznejte sami, že z obou rodičů má rozhodně jen to nejlepší. Nenechte se zmást jeho stářím. Na svůj věk je to veselý, hravý a moc hodný pes, který rozhodně ještě nepatří do starého železa. V útulku to dokazuje každý den. Leckterý mlaďoch by mu mohl jeho energii závidět! Sparťánek je také velmi vášnivý aportér a milovník všech psích her všeobecně, takže nudit se s ním rozhodně nebudete!

Co se týká dětí, tak ty má Sparty moc rád, ale vzhledem k jeho síle může do nového domova pouze k dětem starším. Mohl by odjet bydlet také ke starším lidem, ale musí se počítat s jeho silou, která opravdu není zanedbatelná.

Spartík je milovník psích slečen, takže určitě může do společné domácnosti k psí kámošce. K pejskovi by také mohl, ale záleží na vzájemných sympatiích, museli by si kluci opravdu sednout. Jaký má vztah k jiným zvířátkům, bohužel v útulku nevědí.

Spartík by rád odjel bydlet do domečku se zahrádkou, na kterou byl zvyklý.

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíší jejich zážitky z venčení a vše, co o něm vědí či poradí s adopcí i prvními dny v novém domově.

Odkaz na album pejska naleznete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Jana Tichá