Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Pomozte při pátrání po pohřešované dívce z Unhoště

Čtvrtek, 6. srpna 2020 17:53

Pohřešované Monice Komárkové je patnáct let a je klientkou Dětského domova v Unhošti. Právě do něj se po prázdninách u babičky nevrátila. Policistům to nahlásila její vychovatelka. Ti se nyní obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání.

Pohřešovaná Monika Komárková (Foto: PČR)

Prvního srpna oznámila policistům vychovatelka Dětského domova Unhošť, že se jim nevrátila jejich klientka. Ta měla udělenou dlouhodobou propustku, aby mohla jet na prázdniny ke své babičce. Od ní se měla vrátit do domova na konci července. Do ústavu však již nedorazila.  

„Pohřešovaná opakovaně nedodržuje čas k navrácení se zpět do dětského domova. V minulosti byla již několikrát pohřešována. Většinou se pohybuje v místech, kde se schází mládež v Kladně, a to v nákupních centrech. Má vztah i k městu Beroun, kde žije část rodiny. Není ohrožena na životě, léky nebere,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Monika vypadá starší, než ve skutečnosti je. Odhadem vypadá na 18 až 19 let. Má štíhlou postavu, modré oči, dlouhé husté hnědočerné vlasy a masité rty. Její výška jo okolo 170 centimetrů. Naposledy měla na sobě šedé šaty na zip ke kolenům a černý batoh.

V případě, že pohřešovanou poznáte, uvidíte nebo víte, kde se pohybuje, neváhejte kontaktovat policii na tísňové lince 158.

Autor: (red)