Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Od pondělí se v Kladně projedete po novém kruhovém objezdu

Pátek, 7. srpna 2020 07:15

V Kladně finišují práce na otevření nové kruhové křižovatky, která vznikla na ulici Milady Horákové. Silničáři dodělávají dopravní značení a terénní úpravy. S kruhovým objezdem se zároveň otevře i část opravované křižovatky Vodárenská, M. Horákové a J. Kociána.

V pondělí se v Kladně projedete po novém kruhovém objezdu (Foto: KL)

Od příštího týdne již projedete v nových Kročehlavech bez problémů a dopravních komplikací. V pondělí 11. května začala další část etapy rekonstrukce nejdelší kladenské ulice – Milady Horákové. V křížení s ulicí Železničářů na ni pro úlevu řidičům, nechal Středočeský kraj vybudovat nový kruhový objezd. Oprava krajské komunikace bude zprůjezdněna v pondělí 10. srpna. Do ulice se vrátí i autobusové zastávky. Město Kladno využilo toto uzavírku a souběžně s ní nechalo opravit chodníky a pouliční osvětlení.

Od 7. července se začala v Kladně-Kročehlavech opravovat také křižovatka ulic Vodárenská, J. Kociána a Milady Horákové. Uzavírka je pouze částečná a provádí se ve dvou etapách. Otevřen je tedy vždy jeden úsek, ale v obou směrech. Investorem je Středočeský kraj a i zde se město Kladno přidalo s opravou chodníků. Křižovatka bude do plného provozu uvedena rovněž v pondělí 10. srpna.

Opravovaná křižovatka ulic Vodárenská a M. Horákové (Foto: KL)

Autor: (mv)