Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ve Smečně se dva muži poprali, třetí ukradl peněženku 

Pondělí, 3. srpna 2020 07:45

Nejdříve slovní hádka, potom fyzická potyčka a nakonec krádež. To je stručný průběh šarvátky, která se odehrála ve čtvrtek odpoledne ve Smečně. Zatímco se dva muži hádali a prali, přihlížející mladík si přivlastnil peněženku, která jednomu z agresorů vypadla z kapsy. Teď je v hledáčku policie.

Ve Smečně se dva muži poprali, třetí ukradl peněženku (Ilustrační foto: KL)

Ke slovní rozepři, která vyústila i ve fyzické ataky, došlo ve čtvrtek 30. července hodinu po poledni na náměstí T. G. Masaryka ve Smečně. Během bitky jednomu z mužů vypadla z kapsy černá látková peněženka. Přihlížející mladík na nic nečekal, peněženku si vzal a ihned se dal se svou kořistí na útěk. Pětatřicetiletý muž ze Slánska následně svou peněženku o pár ulic dál našel. Zloděj si z ní vzal pouze peníze, a to celkem 7000 korun, doklady se mu nehodily.

„Policisté obvodního oddělení Slaný nyní případ slovní rozepře a fyzického útoku na veřejném prostranství, z kterého jsou podezřelí oba dva muži, prošetřují jako podezření z trestného činu výtržnictví. Případ odcizené peněženky je prošetřován jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli policisté pátrají,“ sdělila Kladenským listům policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (kh)