Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Představujeme Holky z Marketingu: Kateřina Hráská

Pondělí, 3. srpna 2020 07:15

Celostátní platforma #HolkyzMarketingu má své zastoupení také v Kladně a jeho širším okolí. Z facebookové skupiny, která dnes čítá více než 20 000 členek, se postupem času stal zapsaný spolek a vznikla jednotlivá regionální seskupení holek, které mají k marketingu rozhodně co říct. V pravidelném letním seriálu vám Kladenské listy představí členky z regionální skupiny Kladno a okolí. Dnes se seznámíte s Kateřinou Hráskou.

Kateřina Hráská (Foto: Zdroj – #HolkyzMarketingu)

1. Jaká je vaše profese, čím se aktuálně v pracovním životě zabýváte?

Připravuji obchodní a marketingové strategie, dělám nezávislé analýzy a pomáhám podnikatelům najít možnosti dalšího rozvoje jejich firmy. Dokážu vymyslet koncept nebo postavit byznys na míru, což byla moje práce posledních dvanáct let. Klíčové je pro mě nabídnout konkrétní a praktická řešení, která vedou k výsledku. Mimo to se věnuji školení a mentoringu.

2. Ovlivnila vaši činnost nějak omezení spjatá s koronavirem, jak jste se s tím případně vyrovnávala?

Ano, ovlivnila. Omezení ze dne na den zmrazila obchodní aktivity mých tehdejších klientů a nemohli jsme pokračovat v plánovaných změnách. Souběžně s tím se zrušila nebo posunula domluvená vystoupení a školení. Snažím se každou situaci využít pozitivně, takže jsem si sedla k plánování vlastních projektů. V červnu jsem našla další klienty a vše naskočilo zpět do normálních kolejí.

3. Co vás nejvíce baví ve volném čase, jaké máte plány na léto?

Jednoznačně u mě vedou knížky, posledních pár let na ně nebylo moc času, a tak postupně doháním literární deficit. Čtu úplně všechno od hororů až po komiksy, baví mě rozmanitost. V létě mě čekají hlavně pracovní úkoly, hodně se těším na natáčení podcastu, kde vystoupím jako host. Určitě ale zbyde čas na nějaké výlety po Česku s mým partnerem.

4. Co máte v Kladně nebo v jeho okolí nejvíce ráda?

V okolí Kladna jsou krásné výhledy na České středohoří, mám taky moc ráda oblast u Nižboru. Kousek za Kladnem je můj oblíbený stánek, kam na podzim pravidelně jezdíme pro čerstvý hruškový džus. Lepší široko daleko nenajdete.

5. Jak vnímáte kladenskou skupinu Holky z marketingu, co vám přináší?

V kladenské skupině se sešla spousta fajn žen, které ji udržují živou a aktivní. Už jen to množství akcí, událostí a školení, které připravují pro členky skupiny, je zcela obdivuhodné. Každý tu má možnost se něco nového naučit a někam se posunout, nikdo nikoho neodsuzuje za neznalost, a toho si osobně velmi vážím.

Autor: (red)