Central soutěž Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Sobota, 1. srpna 2020 15:57

Kladenští fotbalisté navázali na dobrý výkon proti Královu Dvoru a v sobotu porazili na hřišti v Lidicích Admiru Praha 2:1. Za domácí se trefovali mladíci, kteří opět přesvědčili o svých kvalitách.

Pražský celek přicestoval k zápasu se svým rezervním týmem, jelikož áčko v sobotu hrálo s prvoligovým Bohemians Praha. Možná i proto tak lépe zvládli začátek Kladeňáci. Už v úvodu zužitkoval Čížkův centr mladý útočník Matěj Šnobl, který poslal Kladno do vedení. Sám Čížek mohl vzápětí navýšit, vynikl ale hostující brankář.

Už v 17. minutě ale bylo po kladenském náskoku. Rozdíl smazal Michálek a od té doby měla navrch Admira. Větší možnosti však ubyly na obou stranách. “Od vyrovnávací branky jsme vypadli ze hry. Byli jsme laxní při bránění a málo jsme komunikovali. Bohužel to nebylo poprvé. Takovým týmem, jaký máme, nemůže inkasovaná branka otřást,” komentoval po utkání kladenský trenér Jan Pejša.

Do druhé půle nastoupily podle očekávání značně obměněné sestavy, ani to ale nevedlo k nárůstu gólových příležitostí. Přesto se Kladno nakonec dočkalo rozhodující trefy. Procházka našel zadovkou Pospíšila, který potvrdil skvělou formu z posledních zápasů.

“V druhém poločase jsme byli lepší na míči, šancí ale bylo celkově méně než v jiných zápasech. Pozitivní je, že utkání rozhodli mladí kluci. Každý hraje o triko a já jen kvituji, že se dokáží prosadit,” zakončil svoje hodnocení Pejša.

Na příští víkend mělo Kladno naplánovaný další duel, tentokrát s týmem Velvar. Ty ale nakonec kývly na zápas proti Žižkovu. Kladeňáci tak dále hledají soupeře, se kterým by mohli v přípravě pokračovat.

SK Kladno – FK Admira Praha 2:1 (1:1).

Branky: 13. Šnobl, 75. Pospíšil – 17. Michálek.

Základní sestava Kladna: Kindl – Stříška, Pechr, Hanzlík, Ježdík – Čížek, Říha, Holub, Šíma – Tóth – Šnobl.