Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně mladík demonstroval svou sílu ničením majetku města

Úterý, 28. července 2020 08:15

Osmnáctiletý mladík chtěl svým kamarádům předvést, jakou má sílu. Ke své demonstraci si v pondělí v noci vybral kolíky, umístěné v kraji záhonu v ulici Cyrila Boudy. Ty začal vytrhávat a házet do keřů. To ale netušil, že jeho počínání celou dobu sleduje operátor kamerového systému a na místo již míří hlídka strážníků.

V Kladně mladík demonstroval svou sílu ničením majetku města (Ilustrační foto: KL)

Mladík byl strážníky vyzván k prokázání totožnosti a poté musel kolíky z keřů vyndat a umístit zpět na místo. Jeho přestupek pak hlídka vyřešila pokutou ve výši jeden tisíc korun.

Další demonstraci síly řešila hlídka v prodejně potravin v ulici Holandská. Nespokojený zákazník zde měl rozepři s prodavačem. Vzteky udeřil do ochranného plexiskla, až ho rozbil. Otřesem pak ještě spadla láhev alkoholu z regálu, ke kterému byla deska na jednom konci připevněná. Když obsluha obchodu chtěla po muži uhradit způsobenou škodu, zákazník vzal do zaječích. Hlídce se podle popisu prodavače podařilo pachatele nedaleko zadržet a vrátit se s ním do obchodu. Muž neměl na úhradu vzniklé škody, kterou majitel vyčíslil na dva tisíce jedno sto dvacet korun. Proto celou událost strážníci předali k dořešení správnímu orgánu.

Autor: Alena Purkytová