Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Namol opilý řidič se projížděl večerním Kladenskem

Pondělí, 27. července 2020 08:15

Policejní hlídka zastavila ve čtvrtek okolo 22. hodiny ve Stehelčevsi ke kontrole řidiče Hyundaie. Šestačtyřicetiletý muž, který nadýchal téměř tři promile alkoholu v dechu, teď čelí podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Namol opilý řidič se projížděl večerním Kladenskem (Ilustrační foto: KL)

K běžné silniční kontrole zastavili ve čtvrtek večer kladenští policisté řidiče jedoucího Stehelčevsí. Šestačtyřicetiletý muž z Rakovnicka byl samozřejmě podroben také dechové zkoušce na přítomnost alkoholu. Na displeji se pak zobrazila naměřená hodnota ve výši téměř tří promile alkoholu v dechu.

„Policisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ sdělila policejní mluvčí Jana Šteinerová a opětovně vyzvala řidiče, aby neusedali za volant pod vlivem návykových látek. „Tito řidiči jsou nebezpeční a svým protiprávním jednáním ohrožují především zdraví a životy ostatních nevinných účastníků silničního provozu Pouze dodržováním předpisů silničního provozu, bezpečnou jízdou a vzájemnou ohleduplností můžeme snížit počet dopravních nehod na pozemních komunikacích,“ dodala.

Autor: (kh)