ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

Představujeme Holky z Marketingu: Kristýna Solničková

Pondělí, 27. července 2020 08:00

Celostátní platforma #HolkyzMarketingu má své zastoupení také v Kladně a jeho širším okolí. Z facebookové skupiny, která dnes čítá více než 20 000 členek, se postupem času stal zapsaný spolek a vznikla jednotlivá regionální seskupení holek, které mají k marketingu rozhodně co říct. V pravidelném letním seriálu vám Kladenské listy představují členky z regionální skupiny Kladno a okolí. Dnes se seznámíte s Kristýnou Solničkovou.

Kristýna Solničková (Foto: Zdroj – #HolkyzMarketingu)
  1. Jaká je vaše profese, čím se aktuálně v pracovním životě zabýváte?

V současné době nejsem zaměstnaná, ale dlouhodobě spolupracuji se společností ŽENY s. r. o. Momentálně spravuji facebookové stránky, dělám redakční práci (například rozhovory s inspirativními ženami, správa webu) a pomáhám s testováním výrobků.

  1. Ovlivnila vaši činnost nějak omezení spjatá s koronavirem, jak jste se s tím případně vyrovnávala?

Celá současná situace s touto otázkou souvisí. Kvůli koronavirovým opatřením se nyní práce v PR či eventové sféře hůře hledá, neboť ji ztratilo mnoho lidí. Navíc mé předchozí zaměření bylo tak trochu „Ferda Mravenec – práce všeho druhu“. Musela jsem bohužel také ukončit provoz Pracovny ŽENY s. r. o. ve Slaném, kde jsme pořádaly různé akce a setkání. V době karantény nikdo nevěděl, co bude a jak dlouho bude krize trvat, nájem vám však nikdo nezaplatí, takže nebylo možné jednat jinak. Snad se někdy v budoucnu podaří činnost Pracovny obnovit, jen to určitě nebude v tomto roce.

  1. Co vás nejvíce baví ve volném čase, jaké máte plány na léto?

Nejvíce mě baví ruční práce, hlavně pletení a háčkování. Plánuji spustit e-shop se svými výrobky, takže kdo ví, možná to jednou bude má hlavní náplň práce. Jinak těch zájmů je spousta – třeba různé tvoření, kreslení, zahrada, pečení… a takto bych mohla pokračovat. A plány na léto žádné velké nemám, snad nějaké výlety po Česku, a především zpracovat vše, co zahrádka dá.

  1. Co máte v Kladně nebo v jeho okolí nejvíce ráda?

Bydlím nedaleko Kladna a mám moc ráda ten klid a přírodu kolem. I když jsem ve městě, připadám si jako na vesnici, a Kladno nebo třeba i Prahu mám kousek, takže při nedostatku kulturního vyžití stačí jen popojet. V okolí Kladna se dají najít krásná zákoutí: například hradiště U sv. Jiří v Libušíně nebo Vinařická horka se svou naučnou stezkou.

  1. Jak vnímáte kladenskou skupinu Holky z marketingu, co vám přináší?

Holky z marketingu jsou pro mě zdrojem inspirace a možností poznávat nové zajímavé lidi. Důležitá je také vzájemná podpora. Jsem ráda, že jsem její součástí, a těším se na budoucí setkání a spolupráci.  

Autor: (red)