Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

FOTO: V zahradě Kladenského zámku se odehrála stand up show Na Stojáka

Pátek, 24. července 2020 08:00

Populární českou stand up comedy show si ve středu užili diváci v zahradě Kladenského zámku v rámci letních Pikniků. O jejich pobavení se postarali oblíbení baviči Richard Nedvěd, Dominik Heřman Lev a Arnošt Frauenber.

V zahradě Kladenského zámku se odehrála stand up show Na Stojáka (Foto: Karel Pazderka)

V rámci prázdninové akce Pikniky v zahradě Kladenského zámku se diváci přišli podívat na vystoupení oblíbených bavičů české stand up comedy show Na Stojáka, kterou připravil kladenský hudební klub Dundee Jam ve spolupráci s městem Kladnem. Komici se návštěvníky snažili během několika minut rozesmát svými vtipy, zpěvem, kouzly či improvizací. Na zahradní scéně se to povedlo „trapnomágovi“ Richardu Nedvědovi, komikovi a moderátorovi Dominiku Heřmanovi i stand up improvizátorovi Arnoštu Frauenbergrovi. Jejich vystoupení si nenechali ujít například kladenský primátor Dan Jiránek, jednatel Sportovních areálů města Kladna Jiří Chvojka nebo malíř Slávek Karmazín. 

Příští týden ve středu od 19.00 hodin se můžete v zahradě Kladenského zámku těšit na vystoupení divadelního a televizního herce Vojtěcha Záveského.

Na to, jaká panovala nálada na středečním Pikniku, se podívejte ve fotogalerii Karla Pazderky.


 Autor: (red)