Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ze zahrady rodinného domu na Kladensku zmizel stan

Pátek, 24. července 2020 07:45

Zloničtí policisté prošetřují od pondělí krádež stanu s vybavením, která se stala v noci v Neuměřicích. Po pachateli, který se neoprávněně vloudil na soukromý pozemek, teď pátrají a o součinnost žádají i veřejnost.

Ze zahrady rodinného domu na Kladensku zmizel stan (Ilustrační foto: KL)

Večer jdete spát, všechno je v pořádku, ráno se vzbudíte a zjistíte, že to tak úplně není. Že vám v noci na vašem pozemku šmejdil nezvaný host. Takhle se asi cítili majitelé domu v Neuměřicích. V noci z neděle 19. na pondělí 20. července přišli o svůj značkový stan včetně dvou nafukovacích matrací.

„Dosud neznámý pachatel vnikl na oplocený uzamčený pozemek u domu v obci Neuměřice. Následně z tohoto prostoru odcizil stan značky Jurek Atac duo a dvě nafukovací matrace značek Husky a Yate. Svým jednáním způsobil majitelce škodu, která byla předběžně vyčíslena na celkovou částku 6 000 korun,“ potvrdila Kladenským listům policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Policisté teď po pachateli pátrají a případ prošetřují jako podezření z trestných činů krádeže a porušování domovní svobody. Žádají také veřejnost o podání případného svědectví.

„Policie vyzývá občany, kteří mohli v inkriminovaném čase v obci Neuměřice spatřit pohyb podezřelé osoby při vniknutí na pozemek nebo přímo při krádeži, aby své poznatky poskytli na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ vzkázala mluvčí Šteinerová.

Autor: (kh)