Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Zoopark Zájezd spouští počtvrté letní fotosoutěž

Středa, 22. července 2020 07:45

Zapojte se i vy do čtvrtého ročníku oblíbené letní fotosoutěže, kterou pořádá Zoopark Zájezd. Zúčastnit se může každý, komu se podaří v této rodinné zoo na Kladensku vyfotit zajímavé snímky. Výherci budou oznámeni do konce září.

Zooparku Zájezd spouští počtvrté letní fotosoutěž (Foto: KL)

Už počtvrté se můžete zapojit do oblíbené fotosoutěže o hodnotné ceny. Stačí se svým fotoaparátem či mobilem zachytit v Zooparku Zájezd zajímavé snímky.

„V minulých ročnících měly největší úspěch portréty, vtipné výrazy a situace a také mláďata,“ říká Daniel Koleška ze Zooparku. Vítěze budou jako obvykle vybírat nejen fanoušci na sociálních sítích, ale také vedení a celý tým zoo. Na ceny se pak mohou těšit autoři pěti nejlepších snímků, oproti předchozím ročníkům, kdy byli výherci tři. Výhru získají i autoři 30 fotografií, které postoupí do semifinále. „Všichni získají volné vstupenky do zoo, ti nejlepší pak poukaz na rodinné krmení v hodnotě 2000 korun a další věcné ceny. Největší radost ale autorům dělá, když mohou své fotky vidět i reálně použité, ať už na suvenýrech nebo třeba na velkém billboardu,“ uvedl Daniel Koleška.

Fotografie lze posílat v zadané kvalitě do konce léta. Výherci budou vybráni jako každý rok do 30. září. Více informací se dozvíte ZDE.

Pro inspiraci si můžete prohlédnout vítězné fotografie z loňského ročníku. 

Cena týmu zoo:

Korsak (Foto: Milan Artýszek)

Cena ředitele:

Kočkodan talapoin (Foto: Milan Artýszek)

Cena fanoušků:

Veverka (Foto: Robert Grim)

Autor: (kh)