Central soutěž Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

V Kladně mladíci naházeli do vozovky značky a sdílené kolo

Úterý, 21. července 2020 08:00

Při nočním tažení městem se dva mladíci zřejmě tak nudili, že si dlouhou chvíli krátili tím, že do vozovky naházeli dopravní značky a jedno sdílené kolo. Vše zaznamenal svědek a oznámil to strážníkům. Ti mládence našli a napařili jim pokutu.

V Kladně mladíci naházeli do vozovky značky a sdílené kolo (Foto: MP Kladno)

V neděli krátce před půlnocí se všímavý občan stal svědkem vandalismu. Neváhal a vše okamžitě oznámil kladenským strážníkům. Ti vyjeli do ulice Cyrila Boudy. Na místě pak našli naházené dopravní značení a sdílené kolo přímo v silnici. Hlídka proto dala vše do pořádku na své místo. Poté se vydala muže najít.  

„Podle popisu, který udal svědek události, se podařilo strážníkům povedenou dvojici najít. Ta si šla nakoupit do nedaleké provozovny občerstvení před dalším tažením městem. K tomu, že manipulovali s dopravními značkami, se oba muži hlídce přiznali. Za porušení zákona o pozemních komunikacích byli oba muži hlídkou řešení příkazem na místě. Neoprávněná manipulace s dopravními značkami může být příčinou dopravní nehody,“ uvedla pro Kladenské listy mluvčí strážníků Alena Purkytová.

Autor: (mv)