Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Představujeme Holky z Marketingu: Bára Janošová

Pondělí, 20. července 2020 08:00

Celostátní platforma #HolkyzMarketingu má své zastoupení také v Kladně a jeho širším okolí. Z facebookové skupiny, která dnes čítá více než 20 000 členek, se postupem času stal zapsaný spolek a vznikla jednotlivá regionální seskupení holek, které mají k marketingu rozhodně co říct. V pravidelném letním seriálu vám Kladenské listy představí členky z regionální skupiny Kladno a okolí. Dnes se seznámíte s Bárou Janošovou.

Představujeme #HolkyzMarketingu Kladno a okolí (Foto: Zdroj – #HolkyzMarketingu)

1. Jaká je vaše profese, čím se aktuálně v pracovním životě zabýváte?

Jsem marketingový konzultant. Největší část své práce věnuji autorizovanému dealerství jedné automobilové značky, kde se starám o veškerý marketing. Pro další klienty zajišťuji správu sociálních sítí, pomáhám jim rozjíždět e-mailing. Hodně pracuji se slovy, skládám je na webech tak, aby dávala smysl.

2. Ovlivnila nějak vaši činnost omezení spjatá s koronavirem, jak jste se s tím případně vyrovnávala?

Pro mě už je tohle téma pryč. Marketing, jak ho dělám já, byl vždy zaměřen na budování značky a individuálním přístupu k zákazníkovi. Jsem ráda, že se v době krize značky i živnostníci zamysleli nad tím, co je pro ně důležité, zjistili, co funguje a co opustit. Nikdo by neměl plýtvat silami a prostředky na kampaně pokus – omyl a doufat, že něco z toho zabere. Krize je příležitost.

3. Co vás nejvíce baví ve volném čase, jaké máte plány na léto?

Doufám, že se naší rodině podaří navštívit méně známá místa v Čechách. Moře nám sice bude chybět, ale doma je tolik krásných míst, kde jsme ještě nebyli. Věřím, že si prázdniny s dětmi užijeme i ve Středočeském kraji.

4. Co máte v Kladně nebo v jeho okolí nejvíce ráda?

Křivoklátsko. Když se vyhnete hlavním turistickým trasám, užijete si krásný výlet v přírodě.

5. Jak vnímáte kladenskou skupinu Holky z marketingu, co vám přináší?

Pro mě je nejpřínosnější vzájemná podpora a možnost sdílení. Jsem ráda, že se holky nebojí bavit se nejen o tom, co se povedlo, ale také se zeptat, jak řešit složitější situace. Ve skupině se vždy najde někdo, kdo podá pomocnou ruku. Sama tam ráda sdílím své know-how a mám vždy radost, když někomu pomůžu dělat marketing o trochu líp.

Autor: (red)