Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Zloděj si z KFC u Velké Dobré odvezl místo jídla slunečník

Úterý, 14. července 2020 08:15

Před slunečnými dny se pravděpodobně hodlá po svém chránit zloděj, který si z provozovny rychlého občerstvení u obce Velká Dobrá odnesl velký černý slunečník. Krádež se odehrála v pátek 10. července v době od nočních hodin do 10. hodiny ráno. Po pachateli pátrá policie.

Ze stavby u Kutrovic zmizel stavební materiál za více jak sto třicet tisíc (Foto: KL)

Do prodejny známého řetězce rychlého občerstvení u Velké Dobré zavítal v pátek v noci nezvaný návštěvník. Hlad ale nejspíš neměl. Pravděpodobně si chtěl obstarat stylovou ochranu proti slunečnímu záření. Z venkovního stolu před restaurací si totiž odšrouboval velký černý slunečník s logem a odvezl si ho s sebou. Společnosti tak vznikla škoda ve výši 10 000 korun.

Po zloději teď pátrají policisté a jeho čin je prošetřován jako přečin krádeže, za což mu v případě dopadení hrozí dvouletý pobyt za mřížemi.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Unhošť, nebo mohou využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (kh)