Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Ze stavby u Kutrovic zmizel stavební materiál za více jak sto třicet tisíc

Úterý, 14. července 2020 07:30

Až pět let strávených za mřížemi teď hrozí zloději, který minulý týden ukradl ze stavby přemostění u Kutrovic na Slánsku materiál v celkové výši přesahující 130 tisíc korun. Policii to minulý pátek oznámil osobně mistr ze stavby.

Ze stavby u Kutrovic zmizel stavební materiál za více jak sto třicet tisíc (Foto: KL)

200 kusů nových žlutých laťovek v hodnotě téměř 97 tisíc korun a šest metrů čtverečních nových fošen za skoro 35 tisícovek zmizelo ze stavby přemostění u Kutrovic v době mezi 6. a 7. červencem. Krádež na policejním oddělení ve Slaném nahlásil koncem uplynulého týdne mistr stavby.

Pachatel je v hledáčku místních policistů. V případě, že bude dopaden, hrozí mu až pětiletý trest odnětí svobody. Pokud jste v okolí zmiňované stavby zaznamenali pohyb někoho podezřelého, obraťte se na policii.

„Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti zloděje, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Slaný, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 811. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala do redakce policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (kh)