Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Farmářské trhy se vracejí na náměstí Starosty Pavla

Úterý, 14. července 2020 07:45

Od středy budou na náměstí Starosty Pavla pravidelné farmářské trhy, které pořádá Libor Uhlík. Ten se také úspěšně podílel na nedávno konaném historickém jarmarku. Městu se zavázal zajistit kvalitní prodejce zboží ryze českých prvovýrobců či pěstitelů.

Farmářské trhy se vracejí na náměstí Starosty Pavla (Foto: KL)

Pravidelné farmářské trhy se stanou další akcí na náměstí Starosty Pavla v Kladně, která nabídne všem zájemcům čerstvou českou zeleninu a další farmářské produkty v historickém centrum města. „Velké sobotní jarmarky v historickém hávu a s tematickým programem se pak uskuteční několikrát do roka,“ uvedla mluvčí kladenského magistrátu Lucie Steinerová.

„Tuto středu trhy nabídnou zeleninu a ovoce z Litoměřicka a Mělnicka od tří pěstitelů a prodejců, uzenářské výrobky přímo od výrobce řeznictví Mareš, kozí, ovčí a kravské sýry z farmy Držovice, pečivo z řemeslné pekárny Trnovany, koření, výborné klobásy od paní Vajnerové a další farmářské dobroty i stánky s řemesly, jako například šperky paní Holubové nebo proutěné košíky paní Holakovské z Mělníka,“ doplnila mluvčí Steinerová.

Autor: (red)