Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

O víkendu se opět částečně uzavře kruhová křižovatka Na Cikánce

Pondělí, 13. července 2020 13:20

Z důvodu opravy přejezdové konstrukce železniční vlečky byl minulý víkend částečně uzavřen provoz na kruhové křižovatce v Kladně Na Cikánce. Komplikace trvaly až do pondělního odpoledne. Nadcházející víkend bude silnice znovu průjezdná pouze za pomoci světelné signalizace.

O víkendu se opět částečně uzavře kruhová křižovatka Na Cikánce (Foto: KL)

Kladno se opět rozdělilo na dva tábory. Jedni nadávají na uzavírky, druzí zase na to, že se rekonstruuje málo nebo že se dělá všechno najednou. Prostě všem se člověk nezavděčí. Naplánované investiční akce však zastavit nejdou, a proto je jejich zadavatelé směřují hlavně na letní prázdniny, kdy je provoz slabší o ty, kteří cestují na rekreaci do ciziny. Bohužel kvůli letošnímu „hitu“ s názvem koronavirus lidé více brázdí silnice domácí.

Dlouhé kolony zaznamenali ti, kteří cestovali o víkendu a v pondělí do Kladna. Frekventovaná silnice v Rozdělově je uzavřena úplně a objízdná trasa doslova praská „ve švech“. K tomu se přidaly komplikace v podobě kompletně uzavřené Průmyslové ulice a částečné uzavírky přilehlé okružní křižovatky. Stavbaři tam opravují v jednom jízdním pruhu přejezdovou konstrukci železniční vlečky. Provoz je na místě řízen světelnou signalizací a ze směru od Pcher do Kladna se tvoří nekonečné kolony, které se v ranních hodinách táhly až mimo území města.

Obdobná situace čeká na řidiče i nastávající víkend. Od soboty 18. do pondělí 20. července budou silničáři opravovat druhou polovinu přejezdové konstrukce. Nadále bude i Průmyslová ulice zcela uzavřena. Vzhledem ke kolonám, které se dají očekávat, měli by lidé počítat i se zdržením v městské hromadné dopravě.

Autor: (red)