Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Policie dostala dalšího feťáka z kladenských silnic

Pondělí, 13. července 2020 08:15

Kladenské listy se neustále snaží upozorňovat na to, že alkohol ani žádné jiné návykové látky za volant nepatří. Tito řidiči totiž neohrožují jen sebe, ale i ostatní účastníky silničního provozu. Touto myšlenkou se ovšem nijak nezaobíral devatenáctiletý mladík. Vzal si pervitin a jel se projet. V ulici M. Horákové si na něj došlápli policisté.

Policie dostala dalšího feťáka z kladenských silnic (Ilustrační foto: KL)

Minulá středa se stala osudnou pro teprve devatenáctiletého řidiče Škody Fabia. V jeho pervitinovém opojení ho při silniční kontrole přistihli kročehlavští policisté. Mladého šoféra zastavili několik minut po dvaadvacáté hodině v ulici Milady Horákové. Provedli u něj test na drogy, který vyšel s pozitivním výsledkem. Proto ho odvezli do kladenské nemocnice na krevní odběr. Ten ukázal, co mladíkovi kolovalo žilou, když řídil svůj vůz.

„Řidič měl pozitivní test na návykovou látku amfetamin/metamfetamin a následně se na výzvu podrobil odběru krve v Oblastní nemocnici Kladno. Jeho jednání se nyní vyšetřuje jako podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí až jeden rok odnětí svobody,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (mv)