Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Představujeme Holky z Marketingu: Marie Kocábová

Pondělí, 13. července 2020 07:15

Celostátní platforma #HolkyzMarketingu má své zastoupení také v Kladně a jeho širším okolí. Z facebookové skupiny, která dnes čítá více než 20 000 členek, se postupem času stal zapsaný spolek a vznikla jednotlivá regionální seskupení holek, které mají k marketingu rozhodně co říct. V pravidelném letním seriálu vám Kladenské listy představí členky z regionální skupiny Kladno a okolí. Jako první se seznámíte s Marií Kocábovou.

 

Představujeme #HolkyzMarketingu Kladno a okolí (Foto: Zdroj – #HolkyzMarketingu)

1. Jaká je vaše profese, čím se aktuálně v pracovním životě zabýváte?

Jsem webař na volné noze. Tvořím firemní i osobní webové prezentace a pomáhám svým klientům orientovat se ve světě on-line marketingu. Píši a upravuji obsah pro webové stránky. Konzultuji a vylepšuji hotové weby. Soukromě nebo pro malé skupiny školím tvorbu webu na WordPressu.

2. Ovlivnila nějak vaši činnost omezení spjatá s koronavirem, jak jste se s tím případně vyrovnávala?

Ovlivnila velmi. V podstatě jsem na tři měsíce úplně přestala pracovat. Máme tři malé děti. Kvůli uzavření škol a školek a potřebě umožnit prostor pro práci alespoň manželovi se můj pracovní čas smrsknul na minimum.  U všech zakázek jsem byla nucena posunout termíny.

3. Co vás nejvíce baví ve volném čase, jaké máte plány na léto?

Miluju hory a všechno, co se děje v přírodě. Snažím se udržovat si kondici alespoň občasným lezením na umělé stěně (když na skály není čas). Původní plány na léto se nám kvůli covid a úrazu dcerky úplně změnily. Pojedeme na vodu, rádi bychom děti vzali někam na kopec. Loni jsme si užili krásné Alpy, tak letos vůbec nevadí, když ten kopec bude třeba jen krkonošský.

4. Co máte v Kladně nebo v jeho okolí nejvíce ráda?

Bydlím a pracuji ve Slaném a mám to tu ráda. Město celoročně žije spoustou kulturních a sportovních akcí, jejichž organizaci zajišťují Slaňáci často z nadšení a pro radost ostatním. Máme podporující a rozumné vedení na radnici. Na Kladně mám mnoho přátel. I když tam nyní nejezdím tak často jako dřív, zaznamenala jsem, jak město během posledních let zkrásnělo.

5. Jak vnímáte kladenskou skupinu Holky z marketingu, co vám přináší?

Přidala jsem se ke skupině ze zvědavosti, původně nejspíš i s jistou dávkou nedůvěry. Našla jsem tu spoustu kreativních duší. Jsou tu holky, které se zvládají starat o své rodiny a zároveň ve svých profesích pro své firmy pracují daleko nad rámec vytyčených povinností. Holky, které se neustále touží zlepšovat, nepřestávají se učit, učí se od sebe navzájem. V takové společnosti jsem tuze ráda.

Autor: (red)