Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Fotbalisté Kladna znají plán přípravy, celkem odehrají čtyři přátelské zápasy a MOL Cup

Pondělí, 13. července 2020 08:00

Uplynulou sezonu předčasně ukončila pandemie koronaviru, nyní už ale musejí kladenští fotbalisté hledět vpřed na blížící se start dalšího ročníku Fortuna Divize B. V rámci přípravy odehrají Kladeňáci v průběhu července a srpna čtyři přátelské duely a jeden zápas MOL Cupu. První utkání se uskuteční už 18. července.

Fotbalisté Kladna znají plán přípravy, celkem odehrají čtyři přátelské zápasy a MOL Cup (Foto: KL)

Kladeňáci si připravili celkem čtyři přípravné zápasy, kterými navážou na sérii přáteláků, jež se uskutečnily během června. A tým bude vedle hráčů zkoušet také různá hřiště, pouze jediný zápas totiž odehraje na domácím Stadionu Františka Kloze!

Příprava odstartuje už příští sobotu 18. července, kdy zavítá Kladno od 10:30 do Rakovníka. Ve zbylých zápasech pak už jsou kladenští hráči vždy vedeni jako domácí. 25. července se ve Velké Dobré postaví Královu Dvoru a 1. srpna pak vyzvou v Lidicích Admiru Praha. Přípravu zakončí 8. srpna duel s Velvary, který se jako jediný uskuteční na Stadionu Františka Kloze.

Klasické přátelské zápasy doplní utkání MOL Cupu, které se bude hrát na Kladně 15. srpna. Soupeřem kladenského celku bude Benešov. Další ročník Fortuna Divize B by pak měl odstartovat v neděli 23. srpna.

Přípravné zápasy

Sobota 18. července (10:30) SK Rakovník – SK Kladno

Sobota 25. července (10:00) SK Kladno – FK Králův Dvůr (hraje se ve Velké Dobré)

Sobota 1. srpna (10:30) SK Kladno – FK Admira Praha (hraje se v Lidicích)

Sobota 8. srpna (10:15) SK Kladno – FC Slovan Velvary

MOL Cup

Sobota 15. srpna (10:15) SK Kladno – SK Benešov

Autor: (fa)