Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V létě si na Mayrovce užijete kino pod širou oblohou

Středa, 8. července 2020 07:45

Hornický skanzen Mayrau nabízí v letních měsících nevšední zážitek. V unikátních industriálních kulisách si budete moci vychutnat promítání letního kina. Pořadatelé přitom mysleli i na to, aby byl kinematografický výběr pestrý a letní kino tak mohly navštívit různorodé skupiny.

V létě si užijete kino pod širou oblohou ve skanzenu Mayrau (Foto: Archiv Hornického skanzenu Mayrau)

Program letního kina na Mayrovce je připraven pro rodiny s dětmi, teenagery i publikum, které preferuje české komedie. Filmy se začnou vždy promítat ve 21:00 hodin, ale před každým začátkem bude areál přístupný již od 20:00, abyste si mohli na připraveném ohni opéct vlastní pochutiny. K dispozici bude i občerstvení ve stánku pro ty, kteří opékání nepreferují.

V sobotu 11. července můžete zhlédnout rodinný dobrodružný animovaný snímek „Hledá se Yetti“. Nervy drásající zážitek se pak odehraje v sobotu 25. července, kdy se promítá horor „Sestra“. Posledním filmem 8. srpna je nová česká komedie „3Bobule“. Projekce začínají vždy s příchodem tmy ve 21:00 hodin. V případě nepřízně počasí se diváci přesunou do hornických koupelí.

Autor: (kh)