Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Řidiči pozor, v nových Kročehlavech je částečná uzavírka

Úterý, 7. července 2020 12:26

Jsou letní prázdniny, tak je i předpoklad, že ve městě bude menší provoz. V Kladně tedy začala poslední etapa rekonstrukce silnice II/118, konkrétně křižovatka ulic Vodárenská, J. Kociána a Milady Horákové. Hotovo by mělo být 12. srpna.

Foto: KL

Od 7. července se začala v Kladně-Kročehlavech opravovat křižovatka ulic Vodárenská, J. Kociána a Milady Horákové. Uzavírka je pouze částečná a bude probíhat ve dvou etapách. Otevřen tedy bude vždy jeden úsek, ale v obou směrech. Investorem je Středočeský kraj a město Kladno se přidá i s opravou chodníků.

Když pojedete od Sítné, v ulici J. Kociána vás jízdní pruh svede do levé jízdní stopy, z druhého pruhu je vytvořen protisměrný provoz. Odbočit do ulice M. Horákové lze v tomto směru pouze doleva. Zpět však již nevyjedete a musíte použít k objížďce postranních uliček. Do ulice M. Horákové v opačném směru nezajedete. Je kompletně uzavřena. Na parkoviště k místnímu marketu je možné zajet od kruhové křižovatky z ulice Dr. Foustky. Zrušena je také autobusová zastávka.

V druhé etapě rekonstrukce silnice II/118 se bude postupovat v dopravních omezeních stejně jako při první, jen v obráceném gardu.


Autor: (red)