Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Zoopark Zájezd věnoval kladenské nemocnici vstupenky za sto tisíc

Úterý, 7. července 2020 07:45

Volné vstupenky v celkové hodnotě 100 tisíc korun přijel předsedovi představenstva kladenské nemocnice Jaromíru Burešovi osobně předat ředitel Zooparku Zájezd Jiří Marek. Vstupenky jsou vyjádřením díků lékařům, sestrám, laborantům a dalšímu zdravotnickému personálu za nasazení a profesionalitu při poskytování péče v době pandemie koronaviru.

Zoopark Zájezd věnoval kladenské nemocnici vstupenky za sto tisíc (Foto: KL)

„Krize nás zasáhla všechny. Jako soukromá zoo jsme ji pocítili opravdu výrazně. Teď, když jsme se snad už dostali z nejhoršího, bychom rádi poděkovali těm, kteří byli v první linii a pomohli celou situaci zvládnout. Všech zaměstnanců kladenské nemocnice si velmi vážíme a za profesionální zvládnutí krizového období jim patří náš vděk,” řekl během předávání ředitel zoo Jiří Marek.

V kladenské nemocnici přijali dar s nadšením a vděkem. „Velmi nás těší, že si Zoopark Zájezd vybral na obdarování právě naši nemocnici a naše zdravotníky. Věřím, že těmito vstupenkami naše zaměstnance potěšíme a přijmou je jako výraz poděkování za svou nelehkou a velmi zodpovědnou práci,“ sdělil Kladenským listům Jaromír Bureš, předseda představenstva Oblastní nemocnice Kladno.

Rodinnou zoologickou zahradu Zoopark Zájezd můžete navštívit každý den od 9 do 18 hodin. Najdete zde kriticky ohrožené druhy zvířat, vzácné jihoamerické pěvce nebo největší veřejnou kolekci chameleonů na světě. Těšit se můžete po celé léto také na oblíbené komentované krmení zvířat. Děti zde najdou vyžití i na dětském hřišti a také v kontaktním koutku s hospodářskými zvířaty.

Zoopark Zájezd věnoval kladenské nemocnici vstupenky za sto tisíc (Foto: Zoopark Zájezd)

Autor: (kh)