Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ve středu zahraje v zahradě Kladenského zámku Roman Dragoun

Úterý, 30. června 2020 07:30

Během dalšího oblíbeného hudebního Pikniku v zahradě Kladenského zámku vás slavný český klávesista Roman Dragoun provede autorským recitálem své tvorby. Můžete se těšit na průřez jeho působením v kapelách Progres 2, Futurum, His Angeles a T4. Jeho vystoupení začíná ve středu od 19 hodin.

Ve středu zahraje v zahradě Kladenského zámku Roman Dragoun (Ilustrační foto: KL)

Roman Dragoun je český hudebník, klávesista, zpěvák a skladatel. Hrál, či stále hraje, například v rockových skupinách Progres 2, Futurum, Stromboli, His Angeles nebo T4. Vydal několik sólových alb, zpíval v muzikálech a spolupracuje jako studiový hráč s mnoha dalšími hudebníky. 

Jeho hudební kořeny sahají až do 70. let 20. století. V současnosti kromě svých aktivit Roman Dragoun vystupuje i sólově či se svojí doprovodnou skupinou His Angels. Občas hraje i s kapelou svého syna, nazvanou David Dragoun Band. V roce 2012 byl posluchači Radia Beat vybrán do Beatové síně slávy v kategorii „Osobnost“, do které byl uveden 17. května 2012.

Vstupenky na toto vystoupení jsou v předprodeji v městském infocentru a k dostání budou i na místě. Využít můžete i předprodeje on-line, a to ZDE:

Autor: (red)