Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Kinclovu výhru v boxu sledovali v zaplněné Oaze i hokejisté Jágr a Hronek

Sobota, 27. června 2020 09:30

Nově vzniklá organizace MMAsters League má za sebou úspěšnou premiéru! První galavečer, který se uskutečnil ve čtvrtek večer v kladenském obchodním centru Oaza, se vydařil na jedničku a přinesl do města parádní show po vzoru zámořských bojových událostí. Souboje v MMA, K1, thaiboxu a boxu si nenechali ujít hráči kladenských Rytířů, obránce Detroitu Filip Hronek, legendární Jaromír Jágr ani herec Martin Hofmann. Známý bijec Patrik Kincl v boxerském vrcholu večera porazil Martina Valentu přesvědčivě na body.

Kinclovu výhru v boxu sledovali v zaplněné Oaze i hokejisté Jágr a Hronek (Foto: KL)

Čtvrteční večer přinesl do Kladna náramnou sportovní podívanou. Nově vzniklá organizace bojových sportů MMAsters League se totiž rozhodla odstartovat prvním galavečerem, který se uskutečnil v prostorách kladenského nákupního centra Oaza.

K vidění bylo celkem deset soubojů v kategoriích MMA, K1, thaibox a box, přičemž vrcholem večera byl souboj Patrika Kincla, známého bojovníka a zároveň matchmakera MMAsters League, s Martinem Valentou z Jablonce nad Nisou. Patrik Kincl přitom vůbec poprvé nastoupil k zápasu v boxu! A rozhodně si nevedl jako žádný nováček. Soupeře od začátku tlačil a nakonec vyhrál zcela přesvědčivě na body.

Tím dost možná nejzajímavějším zápasem, který vzbudil v publiku největší emoce, byl však duel MMA v kategorii do 84 kilo, v němž se Slovák Tomáš Bolo postavil Danielu Bruno Brunclíkovi z Říčan. Vyrovnaná bitva, ve které byla prolita spousta krve, se přelévala a oba sokové měli chvílemi navrch. Konečný verdikt po třech kolech? Zasloužená remíza!

Na domácí půdě se však představili také kladenští bijci. Hned v úvodním zápase porazil Jan Tóth z Hakim gym Kladno Michala Vacka z Mystery gym Kladno. Úspěšný byl navíc i další svěřenec Pavla „Hakima“ Majera Vojtěch Švejda, který ve druhém duelu porazil Tomáše Renga z Pardubic.

MMA se ukázalo i na Kladně jako veliká společenská událost s bouřlivým ohlasem. Do zaplněné Oazy zavítala legenda českého hokeje Jaromír Jágr, obránce Detroit Red Wings Filip Hronek nebo známý herec Martin Hofmann. V publiku pak nechyběli ani hráči Rytířů Kladno, mezi nimiž nechyběli Adam Kubík, Josef Zajíc nebo Jakub Hajný, jenž se sám bojovým sportům věnuje.

Rozpis zápasů. Tučně zvýrazněn vítěz.

1. K-1, do 85 kg

Michal Vacek (Mystery gym Kladno) vs. Jan Tóth (Hakim gym Kladno)


2. K-1, do 65 kg

Tomáš Reng (MG Team Pardubice) vs. Vojtěch Švejda (Hakim gym Kladno)


3. MMA, do 70 kg

Petr Stříž (Jayman MMA Fighting Systems Ostrava) vs. Václav Štěpán (ASA Hradec Králové)


4. MMA, do 80 kg

Michal Cirok (ELITE FIGHT CLUB Karlovy Vary) vs. Lukáš Kohe Kohout (Komplex gym Louny)


5. K-1, do 81 kg

Pavel Šach (TKBC Praha) vs. Adam Stráník (Falcon kickbox Vysoké Mýto)


6. MMA, do 77 kg

Max Handanagič (MMA Poděbrady) vs. Pavel Pilný (ELITE FIGHT CLUB Chodov)


7. K-1, do 76 kg

Ondřej Marvan (Highlanders Trutnov) vs. Antonín Coufal (Aplik Muaythai Gym Praha)


8. Thaibox, do 70 kg

Jiří Páv (X Gym Praha) vs. Jakub Krofta (MG Team Hradec Králové)


9. MMA, do 84 kg

Tomáš Bolo (Wolf Pride Gym Žilina) vs. Daniel Bruno Brunclík (Cagewarriors Říčany) [remíza]


10. Box, do 90 kg

Martin Valenta (Iron Fighters Jablonec nad Nisou) vs. Patrik Kincl (ASA Hradec Králové)


Autor: (fa)