Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Návštěvník aquaparku neměl na zaplacení, odvezli ho strážníci

Pátek, 26. června 2020 07:10

Známé pořekadlo o tom, že bez peněz, do hospody nelez, platilo i ve středu na muže, kterému se v kladenském aquaparku tak zalíbilo, že v něm strávil více než sedm hodin. Při odchodu potom neměl peníze na to, aby uhradil svůj pobyt strávený nad rámec předplaceného limitu.

Návštěvník aquaparku neměl na zaplacení, odvezli ho strážníci (Ilustrační foto: MP Kladno)

Kladenský aquapark je dobrým relaxačním místem. Ovšem všechno něco stojí. Tím se však nevzrušoval muž, který si do vodního světa zakoupil vstup pouze na hodinu a nakonec se koupal sedm a půl hodiny. Když měl potom při odchodu pobyt doplatit, neměl ani korunu. Pracovnice aquaparku byly proto nuceny zavolat strážníky. 

„Muži, který do bazénu přišel kolem 14. hodiny, se návštěva zalíbila tak, že nehlídal čas. Když pak chtěl bazén ve 21:30 hodin opustit, nebyl schopný za svůj pobyt částku devět set dvacet korun uhradit. Hlídka muže vyzvala k prokázání totožnosti, ten však neměl u sebe žádný doklad. Proto byl strážníky převezen na Policii České republiky, kde byla jeho totožnost ověřena,“ uvedla mluvčí městské policie Alena Purkytová.  

I s takovými případy se strážníci setkávají často. Většinou se jedná o neuhrazené účty za konzumaci v restauracích. Na pomoc vyjíždějí i revizorům. Ne vždy se však vše obejde v klidu. Není výjimkou, že osoby napadnou revizora jak verbálně, tak i fyzicky.

Autor: (mv)