Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenští policisté pátrají po zloději, který ukradl bicykl za 10 tisíc

Pátek, 26. června 2020 07:30

Policisté v současné době pátrají po zloději, který z kočárkárny bytového domu v ulici Dr. Foustky odcizil jízdní kolo v hodnotě deseti tisícovek. Chmaták měl celkem snadnou práci, stačilo mu jen ulomit zámek a kořist byla jeho.

Kladenští policisté pátrají po tomto odcizeném kole (Foto: Zdroj PČR)

Krádež policistům nahlásila šestačtyřicetiletá žena. Ta jim zároveň sdělila, že se jí modrý bicykl značky Pells ztratil v době mezi 21. až 23. červnem. Cyklistka ho měla uskladněný ve sklepní kóji. Pachatel se do bytového domu dostal bez použití násilí. Ve sklepě potom už stačilo jen ulomit zámek, aby se ke kořisti dostal.

Případ je prošetřován jako přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

„Aby se podařilo pachatele vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje čtenářům Kladenských listů policejní mluvčí Michaela Nováková.  

Autor: (red)