Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně shořely čtyři kontejnery na odpad, policie hledá svědky

Pondělí, 22. června 2020 08:00

K založení požáru ve čtyřech kontejnerech došlo v ulicích Mánesova a Karolíny Světlé. Škoda bez mála pětadvacet tisíc. Kladenští policisté hledají svědky události.

V Kladně shořely čtyři kontejnery na odpad, policie hledá svědky (Ilustrační foto: HZS Středočeského kraje)

K případu došlo jen několik minut po půlnoci 18. června. Pachatel nejprve v ulici Mánesova zapálil tři kontejnery na odpad. To mu asi nestačilo. Proto se vydal do ulice Karolíny Světlé, a tam podpálil další kontejner na tříděný odpad. Svým protiprávním jednáním způsobil vandal škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku necelých 25 tisíc. Policisté nyní po pachateli pátrají a případ prošetřují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u těchto plastových kontejnerů v kladenských ulicích Mánesova a Karolíny Světlé. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který tyto plastové kontejnery zapálil, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ vzkazuje čtenářům Kladenských listů policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (red)